Home / Szablony / 10 Motywów WordPress Zawierających Elementor PageBuilder

10 Motywów WordPress Zawierających Elementor PageBuilder

2019 rok można śmiało nazwać rokiem wizualnych kreatorów dla WordPress. Po pierwsze, zaczynając od wersji 5.0 do użycia jest dostępny Gutenberg – nowy wizualny edytor. Po drugie, coraz więcej płatnych oraz darmowych motywów posiadają jeden z popularnych kreatorów stron na pokładzie. Wśród nich można wyróżnić Elementor, który w ciągu roku zwiększył liczbę aktywnych instalacji trzykrotnie. Na początku 2019 r. był on zainstalowany na 1,5 mln stron internetowych, obecnie wykorzystuje go już pięć milionów witryn.

Dlaczego Elementor jest tak popularny? Przede wszystkim dla użytkowników jest dostępna darmowa wersja tego kreatora. Posiada on podstawowe widgety, które pomogą Ci tworzyć unikatowe strony za pomocą łatwej metody „Przyciągnij i Upuść”. Oprócz tego można rozszerzyć Elementor za pomocą dodatkowych wtyczek oraz kupić wersję PRO, dodającą jeszcze więcej widgetów.

Jeśli nie używałeś jeszcze Elementora, naprawdę warto zapoznać się z tym kreatorem stron, bo umożliwia on łatwe i szybkie tworzenie witryn. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę z 10 ciekawymi szatami graficznymi dla WordPress, które posiadają ten edytor na pokładzie. Motywy wybrane z oferty TemplateMonster i oprócz samego Elementora zawierają dodatkowe wtyczki rozszerzające jego funkcjonalność. Pomimo tego kreatora stron templatki zawierają szereg innych funkcji i opcji do tworzenia profesjonalnych stron. Łatwo zaprojektujesz stronę, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania użytkowników internetowych.

Na poniższej liście znajdziesz motywy, przeznaczone dla różnych kategorii stron. Ponadto każda templatka posiada dodatkowe układy dla stron oraz elementów witryny, a także dodatkowe opcje personalizacji. To wszystko pozwoli Ci wybrać optymalny projekt i dalej dostosować go do własnych potrzeb.

Wybrane motywy wspierane są przez twórców. W przypadku pojawienia jakichkolwiek problemów możesz napisać przez system ticketów, dostępny na koncie użytkownika TemplateMonster. Odpowiedź dostaniesz od zespołu wsparcia technicznego marketplace oraz bezpośrednio od twórców (wszystko zależy od rodzaju problemu).

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi motywami.

Motywy WordPress z Elementorem

Monstroid2

Monstroid2 jest najpopularniejszym motywem dla WordPress ze stajni TemplateMonster. Został pobrany ponad 11200 razy. Oprócz tego templatka ciągle jest aktualizowana aktualizuje i posiada wszystkie rozszerzenia do Elementora od zespołu ZEMEZ. Ma on szereg gotowych układów stron i elementów witryny, rozszerzone opcje personalizacji i MagicButton. Za pomocą ostatniego narzędzia możesz kombinować układy i tworzyć własne unikatowe strony.

Do motywu Monstroid zostały dodane TM MegaMenu, TM Photo Gallery, TM Timeline i Contact Form 7, Cherry Newsletter i Popup itd. Dodatkowo możesz korzystać z następnych wtyczek do Elementora: JetElements, JetMenu, JetBlocks, JetTabs, JetTricks, JetBlog, JetWooBuilder, JetParallax, JetReviews, JetSearch, JetEngine oraz JetPopup. Templatka również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Szczegóły |  Demo

Imperion

Imperion

Imperion to rozbudowany motyw do tworzenia stron biznesowych. Posiada 9 unikatowych układów dla strony domowej, gotowe układy dla nagłówku i stopki. W paczce z templatką dostępne są obrazy komercyjne, które można stosować na stronie bez żadnych ograniczeń. Możesz z nim także skorzystać z wygodnych opcji personalizacji i Elementora. Ten kreator pozwala tworzyć nowe i edytować obecne strony w trybie wizualnym.

Motyw zawiera TN MegaMenu, Revolution Slider, projekty i usługi, galerię, opinie klientów, formularz zapisywania na newsletter, formularz kontaktowy itd. Do użytku dostępne są wszystkie wtyczki Jet od zespołu ZEMEZ. Do innych zalet motywu można odnieść poprawny kod, który został stworzony w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna SEO.

Szczegóły |  Demo

EasyJet

Za pomocą tego motywu można tworzyć różne typy stron. Templatka oferuje 12 układów dla strony domowej i szereg projektów dla elementów witryny. Dzięki temu możesz skonfigurować optymalny wygląd dla strony i dalej dostosować go do własnych potrzeb. Do użytku także dostępne są ciekawe widgety. Pozwalają one dodawać różne typy zawartości na stronę domową.

Motyw EasyJet został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.1. Dzięki temu możesz skorzystać z rozwianego menu, galerii, projektów i usług, opinii klientów, formularza zapisywania na newsletter. Dodatkowo Elementor został rozszerzony za pomocą wtyczki JetElements. Nadaje ona szereg widgetów do tego popularnego kreatora. Motyw również jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami www.

Szczegóły |  Demo

24.Storycle

24.Storycle

Jeśli szukasz „kombajnu” do tworzenia blogów oraz portalów informacyjnych, sprawdź ten motyw. Do użytku dostępnych jest 16 motywów potomnych i dodatkowe układu nagłówku, stopki, podstron. Ma on też ciekawe, własne widgety i dodatkowe opcje zarządzania wyglądem. To wszystko pozwoli Ci stworzyć blog oraz portal informacyjny zupełnie bez wysiłku.

Motyw posiada rozwijane menu, suwak, galerię, manager panelu bocznego, opcje mediów społecznościowych itd. Do templatki została dodana wtyczka AMP, która przyspiesza jej ładowanie na urządzeniach mobilnych. Oprócz tego motyw posiada dodatkowe wtyczki do Elementora. To JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetReviews i JetTricks. Templatka również jest responsywna i przyjazna SEO.

Szczegóły |  Demo

Devling

Jest to stylowy motyw do tworzenia stron osobistych. W jego projekcie połączono jaskrawe elementy graficzne i stylowe efekty animacyjne. Przy tym główny nacisk jest tu położony na typografię. Dzięki temu uwaga odwiedzających skupia się na treści tekstowej. A jeśli masz potrzebę ustawić inne schematy kolorów, skorzystaj z dodatkowych narzędzi personalizacji.

Motyw posiada wszystkie niezbędne opcje i funkcje do tworzenia profesjonalnej strony. Wspiera także WMPL, Yoast SEO, MailChimp itd. Do templatki także zostały dodane wtyczki Jet. Wśród nich można wyróżnić JetElements, JetBlocks, JetTabs, JetBlog oraz JetMenu. Motyw obsługuje 900+ fontów Google. To pozwoli Ci wyróżniać zawartości treściowe za pomocą stylowych typografii.

Szczegóły |  Demo

EcoDex

EcoDex to motyw blogowy poświęcony sporcie, fitnessie i zdrowym stylu życia. Templatka ma tematyczny projekt, który został wykonany w biało-zielonych kolorach. W projekcie połączone są jakościowe obrazy, duże typografie i proste efekty animacyjne. Możesz też skorzystać z szeregu widgetów, aby w najlepszy sposób przedstawić informacje na stronie głównej.

Do motywu dodane zostały rozwijane menu, manager panelu bocznego, galeria, opcje mediów społecznościowych itd. Po ostatniej aktualizacji do templatki zostało dodanych 6 wtyczek Jet, w tym: JetElements, JetBlocks, JetBlog, JetMenu, JetThemecore i JetTricks. Templatka jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami dostępnymi na wordpress.org. To pozwala Ci szybko dodać brakujące opcje na stronę.

Szczegóły |  Demo

Softwer

Ten motyw jest przeznaczony dla firm deweloperskich. Cechuje go nowoczesny design, który na pewno przypadnie do gustu odwiedzającym. Do zalet wyglądu na pewno można odnieść duże sekcje, kolorowe obrazy i wygodne opcje nawigacji. Oprócz tego strona, zbudowana w oparciu o ten motyw, będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internautów.

Motyw Softwer posiada projekty i usługi, formularz zapisywania na newsletter, formularz kontaktowy, opcje mediów społecznościowych itd. Także możesz skorzystać z dodatkowych wtyczek do Elementora: JetDataImporter, JetPluginsWizard, JetBlocks, JetElements oraz JetThemeCore. Dodają one szereg dodatkowych widgetów do popularnego kreatora stron. Dzięki temu możesz szybko tworzyć własne strony dzięki metodzie „Przeciągnij i Upuść”.

Szczegóły |  Demo

Adam Smith

Adam Smith to motyw do strony osobistej, który pomoże w najlepszy sposób przedstawić Twoje umiejętności w internecie. Templatka jest wykonana w klasycznych czarno-białych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na portfolio i przekazać w najlepszy sposób informacje o właścicielu strony. Możesz też zarządzać elementami na stronie można za pomocą Elementora oraz rozszerzonych opcji personalizacji. Znajdziesz je w odpowiedniej sekcji panelu administracyjnego.

Do motywu zostały włączone galeria, opcje mediów społecznościowych, projektu i usługi itd. Templatka również posiada dodatkowe wtyczki dla Elementor. Wśród nich można wyróżniać JetElements, JetBlocks i JetTricks.  A jeśli chcesz dodać nowe opcje, możesz skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Kod motywu został zbudowany w zgodności z rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Z tego powodu strona będzie przyjazna SEO i łatwiej osiągniesz wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Szczegóły |  Demo

Circle

Ten motyw świetnie nadaje się do tworzenia stron biznesowych. Posiada gotowe układy dla stron, kilka schematów kolorów, dodatkowe opcje personalizacji i wizualny kreator. To wszystko pozwoli Ci wybrać optymalne ustawienia i dopasować go do własnych potrzeb. Możesz także skorzystać z dodatkowych rozszerzeń dla WordPress. Ten motyw jest z nimi kompatybilny.

Motyw posiada MegaMenu, suwak, galerię, projekty i usługi, opinie klientów, zespół pracowników itd. Możesz także podłączyć fonty Google, aby wyróżniać zawartości na stronie. Do zalet motywu można także odnieść responsywność i kompatybilność z przeglądarkami internetowymi. Templatka także ma czysty kod, który nie jest przeciążony elementami graficznymi i skryptami. Dlatego strona będzie miała dobre wyniki w testach PageSpeed Insights i GTmetrix.

Szczegóły |  Demo

Brume

Za pomocą tego motywu stworzysz świetnie portfolio fotograficzne. Templatka ma czysty projekt w którym główny nacisk został zrobiony na duże fotografie autorskie. Można je zobaczyć w suwaku oraz portfolio. Do użycia masz także różne wtyczki, które pozwolą Ci wzbogacić zawartość strony domowej. Zarządzać wyglądem strony możesz za pomocą opcji personalizacji dostępnych w odpowiedniej sekcji menu.

Oprócz galerii z filtrami i suwaku, motyw posiada rozwijane menu, opcje mediów społecznościowych, formularz kontaktowy itd. Templatka jest wzbogacona wtyczkami do Elementora. To są JetElements, JetBlocks, JetBlog, JetMenu, JetTricks, JetThemecore oraz JetTabs. Motyw wspiera również fonty Google i technologię Retina. Templatka jest responsywna i kompatybilna z praktycznie wszystkimi przeglądarkami internetowymi.

Szczegóły |  Demo

Dodaj komentarz

E-mail nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*