Home / Szablony / 6 Ciekawych Darmowych Motywów WordPress

6 Ciekawych Darmowych Motywów WordPress

Masz ograniczony budżet na najnowszy projekt strony WWW, albo po prostu chcesz nieco oszczędzić na inwestycji w firmową albo prywatną witrynę? W takim razie wykorzystaj jeden ze znakomitych, darmowych szablonów stron WordPress, dostępnych na stronie Template Monster. Nie posiadają one funkcjonalności premium i płatnych wtyczek, ale z łatwością zbudujesz na nich mniej skomplikowaną stronę firmową, prywatnego bloga, albo internetowe portfolio prezentujące twoje osiągnięcia. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawymi szablonami WordPress które bez żadnych opłat użyjesz na swojej stronie. Co ważne, każdy z tych motywów jest regularnie aktualizowany i dostosowany do najnowszej wersji WordPressa.

24.Storycle Lite

darmowy motyw WordPress

Prosty i wygodny motyw do tworzenia blogów o różnych tematach niszowych. Posiada uniwersalny design, zintegrowany Elementor (darmową wersję) i zawiera dodatkowe opcje personalizacji. Można także skorzystać z niezbędnych wtyczek i widgetów. Do użycia dostępne są rozwijane menu, mediateka, manager panelu bocznego, opcje mediów społecznościowych itd.

Przejdź na stronę szablonu i pobierz teraz

Zobacz demo

Imperion Lite

darmowy motyw WordPress Imperion Lite

Stylowy motyw do tworzenia strony biznesowej. W jego projekcie połączone są jasne kolory, proste efekty animacyjne i duże obrazy. Dzięki temu uwaga odwiedzających skupia się na zawartościach strony. Motyw posiada wtyczkę Elementor Lite, licznik umiejętności, zespół pracowników, mediatekę itd. Wspiera popularne wtyczki z repozytorium WordPress, więc łatwo rozbudować jego możliwości.

Przejdź na stronę szablonu i pobierz teraz

Zobacz demo

Webion Lite

bezpłatny szablon WordPress template monster

Jeszcze jeden ciekawy motyw do realizacji stron biznesowych. Projekt templatki został wykonany w szarych kolorach, co pozwala skupić dodatkową uwagę na sekcje z kolorowymi obrazami, w tym na portfolio. Motyw zawiera darmową wersję Elementora, rozwijane menu, galerię i mediatekę, licznik umiejętności itd. Wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Przejdź na stronę szablonu i pobierz teraz

Zobacz demo

 

Jane Morris

szablon za darmo WP

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesną stronę dla fotografa. Jego projekt łączy duże obrazy i typografie oraz ciekawe efekty animacyjne. Dzięki temu strona wygląda stylowo i młodzieżowo. Templatka zawiera galerię, mediatekę, opinie klientów, opcje mediów społecznościowych. Także można skorzystać z Elementora, który został dodany do motywu.

Przejdź na stronę szablonu i pobierz teraz

 

Spello

szablon wp darmowy

Ten motyw pasuje dla szkół języków obcych, ale z powodzeniem może być dostosowany do innych rodzajów stron. Templatka nie tylko zawiera szereg widgetów, lecz także posiada wygodne opcje personalizacji. Dodatkowo można skorzystać z Elementora, aby łatwo i szybko tworzyć własne strony w trybie wizualnym. Motyw jest responsywny i wspiera popularne wtyczki dla WordPress.

Przejdź na stronę szablonu i pobierz teraz

Zobacz demo

 

Pilates Center

szablon wordpress pilates

Jeśli poszukujecie templatkę dla zakładu sportowego, Pilates Center świetnie nadaje się do tego celu. Używane obrazy, kolory tła i fontów oraz dostępne sekcje można ustawić według własnych potrzeb. Dostępne są do tego liczne opcje personalizacji oraz wizualny kreator stron Elementor. Templatka posiada także atrakcyjnie wyeksponowane opinie klientów, zespół pracowników, newsletter, opcje mediów społecznościowych i inne funkcje.

Przejdź na stronę szablonu i pobierz teraz

Zobacz demo

 

Dodaj komentarz

E-mail nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*