Home / Szablony / 6 Najlepszych Szablonów WordPress 2020

6 Najlepszych Szablonów WordPress 2020

WordPress to po prostu najpopularniejszy system blogowy, który pozwoli ci stworzyć nie tylko prostego bloga w którym zamieścisz regularne notki, ale też pełnowymiarowy magazyn internetowy, duży portal czy nawet własny sklep internetowy dzięki szablonom Woocommerce . Główną zaletą WordPressa jest jego prosta obsługa, dzięki czemu nawet bez dużego doświadczenia przygotujesz własną stronę, wykorzystując jeden z szablonów stron internetowych.

Zobaczcie najlepsze szablony z Template Monster na 2020 roku. Są to szablony płatne, ale w niewysokiej cenie i są to całkowicie profesjonalne motywy WordPress z danymi demo, które zaimportujesz przy instalacji, otrzymując gotową stronę, którą możesz następnie dowolnie przystosować. Sprawdźcie szablony WP na 2020 i stwórzcie nową stronę internetową łatwo i z przyjemnością.

6. EPA Green – szablon eko WP

szablon ekologiczny i wegański WordPress

Jak nazwa wskazuje, ten szablon WordPress utrzymany jest w organicznej, zielonej stylistyce i znajdzie swoje zastosowanie dla stron eko, firm związanych z przyrodą i naturą, czy też blogów o zdrowym odżywianiu albo z wegańskim zacięciem. Został wykonany z myślą o urządzeniach mobilnych i świetnie wygląda na telefonach, idealnie dostosowując się do ekranu smartfona czy tabletu. Kupując go, otrzymacie także support (w języku angielskim), więc w razie wątpliwości, można napisać do jego twórców.

Co ciekawe, twórcy tego motywu WP dodają zdjęcia Stock Photos do własnego, dowolnego wykorzystania i dostajesz je mnóstwo w komplecie przy zakupie. Te zdjęcia stockowe związane są przede wszystkim z ekologią, ale nie tylko i dotyczą wielu dziedzin biznesowych. To najlepszy nowy motyw dla stron ekologicznych!

5. Traveller – motyw dla agencji turystycznych i podróżników

szablon podrozniczy wordpress

Ten motyw WP znajdzie dwa zastosowania. Po pierwsze, jeśli dużo podróżujesz i chcesz pochwalić się swoimi osiągnięciami turystycznymi, umożliwi ci on świetną prezentację zdjęć oraz blogowych notek. Ale jest to także wyspecjalizowany motyw dla agencji turystycznych, gdyż oprócz tradycyjnego systemu blogowego, posiada wbudowany kompletny system obsługi i sprzedaży wycieczek.

W panelu dodasz wycieczki jakie oferujesz, ceny, zdjęcia i ratingi, a ze strony głównej twoi klienci mogą je przeglądać, wybierać lokalizacje podróży czy kategorie, takie jak wycieczki objazdowe, wyjazdy rodzinne i inne. Nie musisz więc zlecać budowy specjalnego portalu turystycznego – po prostu użyj tego szablonu i masz gotową stronę dla agencji. Ten wyspecjalizowany szablon dostępny jest na Template Monster za 284 złniska cena w porównaniu do możliwości.

4. Tech Up – szablon WordPress dla startupów

techup szablon wp

Zakładasz właśnie innowacyjną firmę i szukasz dobrego motywu do twojej strony internetowej? Po prostu wykorzystaj ten motyw WP i zapewnij sobie więcej czasu na pracę nad twoim start-upem, zamiast dłubać w WordPressie. Szybki w obsłudze i z dużymi możliwościami dostosowywania funkcji, z niezwykle elegancką stroną startową w formie paralaksy, nadaje się zarówno do witryn typu one-page, z pojedynczą skrolowaną stroną główną jak i do bardziej skomplikowanych portali z galeriami, blogiem, portfolio i prezentacją usług.

Nowoczesny, minimalistyczny wygląd nada stronie technologicznego charakteru – i przyciągnie do ciebie inwestorów. Około 250 złotych na Template Monster.

3. Holes – Motyw WordPress dla kobiet

motyw wordpress dla kobiet

Jesteś blogerką modową, gotujesz i prezentujesz swoje potrawy na Youtubie, a może recenzujesz kosmetyki? Jeśli właśnie tym się zajmujesz, potrzebujesz dobrze wyglądającej strony, a ten szablon ci ją zapewni. Wystarczy zainstalować WordPressa i dodać go do swojego bloga, a otrzymasz elegancki, łatwy w nawigacji wygląd twojej strony z kobiecym zacięciem.

Obsługuje dodatek Elementor, pozwalający na przesuwania elementów strony bezpośrednio na ekranie, jest więc trywialnie nieskomplikowany – każdy sobie z nim poradzi. Nie są do niego wymagane żadne umiejętności kodowania – jest naprawdę przeznaczony dla laików. Oczywiście w pełni responsywny, więc twoja strona świetnie będzie wyglądać także na telefonie. Jeden z najpopularniejszych motywów tego roku!

2. 4News – motyw WordPress do portalu informacyjnego

motyw wordpress do portalu z newsami

Budujesz portal informacyjny, i chcesz aby wyglądał jak Gazeta.pl czy Wirtualna Polska? Nic prostszego. Po prostu wybierz ten szablon WordPress, zainstaluj go na swojej stronie i aktywuj. Po zaimportowaniu danych demo, otrzymasz własny portal taki jak powyżej, który wypełnisz własnymi artykułami. Posiada wiele układów do wyboru – wielofunkcyjny, kafelkowy w stylu Pinteresta czy klasyczny, blogowy.

Niezależnie czy budujesz mały, niszowy serwis czy może duży portal, 4News jest motywem który został stworzony do takich projektów. Dostępny w cenie 280 zł na Template Monster.

1. FrameMe – motyw WordPress dla studia fotograficznego

szablon fotograficzny WordPress 2020

Prowadzisz swoje własne atelier fotograficzne i organizujesz sesje ślubne albo modowe? Potrzebujesz fajnej strony internetowej, która dobrze zaprezentuje twoje fotograficzne osiągnięcia. Szablon WordPress FrameMe (dosłownie „Opraw mnie w ramkę”) został zaprojektowany dla fotografów profesjonalistów i amatorów i umożliwia prezentację portfolio na wiele sposobów, a do tego jest lekki i szybko się ładuje.  Utrzymany jest w spokojnej i stonowanej pastelowej kolorystyce. Przyciągnij uwagę klientów tym motywem, dostępnym za 284 złote.

Dodaj komentarz

E-mail nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*