Home / Szablony / Profesjonalne motywy WordPress dla strony firmowej

Profesjonalne motywy WordPress dla strony firmowej

W poprzednim wpisie o motywach dla WordPress zebraliśmy najlepsze szaty graficzne dla blogów. Na początku swojej historii (dokładnie 17 lat temu) ten system kojarzył się głównie z blogami. Ale dawno już minęły te czasu, kiedy na WordPress tworzone były tylko i wyłącznie proste strony. Teraz WordPress to rozbudowany system do tworzenia wielu typów witryn, w tym firmowych. Szablony które znajdziecie tutaj są na to najlepszym dowodem.

Wśród poniższych templatek znajdziecie rozwiązania poświęcone popularnym typom stron biznesowych. Także znajdziecie uniwersalne motywy, które można dostosować do różnych tematów niszowych. Każda z templatek posiada własne układy stron, elementów witryny oraz dodatkowe opcje personalizacji. Oprócz tego niektóre produkty posiadają wizualny kreator stron. Za jego pomocą można szybko edytować obecne strony i modyfikować inne za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Do zalet podanych motywów można odnieść czysty kod, responsywność i kompatybilność z przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu strony oparta o dowolny z produktów będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów. Oprócz tego wszystkie motywy są wspierane przez ich twórców. Więc w razie pojawienia jakiegokolwiek problemu podczas instalacji oraz użycia templatki możecie liczyć na szybką i wykwalifikowaną pomóc. Zgłosić i problem można przez system ticketów oraz czat dostępny na stronie TemplateMonster.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z motywami.

Innomerce

Innomerce to rozbudowany motyw do tworzenia stron firmowych. On ma uniwersalny projekt wykonany w jasnych kolorach, który łatwo dostosować do różnych tematów biznesowych. Pomogą w tym dodatkowe układy elementów witryny, podstron i opcje personalizacji. Do templatki został dodany Elementor, który pozwala modyfikować wygląd strony za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Ten motyw posiada rozwijane menu, suwak, projekty i usługi, opinie klientów, licznik umiejętności itd. On także wspiera popularne wtyczki dla WordPress, np. WPML, Yoast SEO, WooCommerce itd. Za ich pomocą możecie szybko dodać brakujące opcje na stronę. Templatka także jest responsywna i optymalizowana pod kątem SEO.

Szczegóły | Demo

Logonit

Ten motyw pasuje do firm tworzących rozwiązania w dziedzinie IT: programy, aplikacji, usługi itd. Templatka posiada 18+ układów dla nagłówku, 10+ układów dla stopki i Elementor na pokładzie. Oprócz tego do motywu były dodane różne widgety. Dzięki temu możecie zmodyfikować projekt strony w zależności od potrzeb i oferować różne produkty i usługi IT.

Do motywu Logonit były dodane rozwijane menu, dynamiczny suwak, galeria, projekty i usługi, opcje mediów społecznościowych. Motyw wspiera ponad 950 fontów webowych Google i technologię Retina. On ma czysty kod, który został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu stron będzie przyjazna SEO.

Szczegóły | Demo

WegaByte

Stylowy motyw dla firm oferujących usługi doradcze. Chociaż jego można dostosować pod inne tematy biznesowe. Pomogą w tym dodatkowe projekty nagłówku, stopki, podstron oraz rozszerzone opcje personalizacji. Także można skorzystać z różnych widgetów i wtyczek. A jeśli wyniknie potrzeba dodać inne rozszerzenia, możecie się nie bać, że strona „posypie”. Templatka jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami dla WordPress.

Wybierając ten motyw możecie korzystać z MegaMenu, suwaku, projektów i usług, licznika umiejętności, newslettera i popupu, formularzu kontaktowego itd. Do motywu można podłączyć fonty Google dla wyróżnienia nagłówków i zawartości treściowych. Templatka również jest responsywna i kompatybilna z przeglądarkami www. Dzięki temu będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.

Szczegóły | Demo

Marketing Agency

Świetnie rozwiązanie dla firmy oferującej usługi marketingowe. Projekt templatki został wykonany w czarno-białych kolorach. To pozwala skupić uwagę na zawartościach i kolorowych obrazach na stronie. Także warto wyróżnić efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie. Przy tym motyw nie jest przeciążony elementami graficznymi i skryptami. Dlatego strona będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internautów.

Motyw Marketing Agency posiada wszystkie niezbędne funkcje i opcje do tworzenia profesjonalnej strony. Do użytku dostępne są rozwijane menu, projekty i usługi, galeria, newsletter, formularz kontaktowy itd. Templatka także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Ona ma czysty kod, który został optymalizowany pod kątem SEO. Dlatego strona będzie miała dobre wyniki startowe.

Szczegóły | Demo

TopConsult

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia strony dla agencji konsultingowej. On ma nowoczesny projekt w którym główny nacisk robi się na duże obrazy i typografie. Do zalet projektu warto odnieść duże obrazy i typografie. Oprócz tego można wyróżnić wygodne elementy nawigacji. Za ich pomocą osoby odwiedzające mogą szybko przejść do interesującego działu.

Motyw TopConsult posiada MegaMenu, suwak, newsletter i popup, opcje mediów społecznościowych, galerię itd. Do templatki można podłączyć popularne wtyczki z repozytorium WordPress. Oprócz tego można podłączyć fonty Google do wyróżnienia zawartości treściowych. Do zalet templatki można także odnieść responsywność i kompatybilność z przeglądarkami internetowymi.

Szczegóły | Demo

Amrita

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć różne strony biznesowe. Templatka posiada 3 układy dla strony domowej i 15 układów dla podstron. Oprócz tego można skorzystać z gotowych projektów dla nagłówku i stopki. To wszystko pozwala wybrać optymalny projekt dla strony domowej i dalej go dostosować do własnych potrzeb za pomocą Elementora.

Do motywu Amrita były dodane rozwijane menu, galeria, suwak, różne widgety produktowe, newsletter, popup itd. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć możliwości templatki, można skorzystać z WPML, Yoast SEO, MailChimp i innych popularnych wtyczek dla WordPress. Templatka także wspiera fonty Google i jest optymalizowana pod kątem SEO.

Szczegóły | Demo

Resiston

Ten motyw pasuje dla małych i średnich firm przemysłowych. Templatka ma charakterystyczny projekt, który można dostosować do powiązanych tematów. Pomogą w tym dodatkowe układy dla strony domowej, podstron, elementów witryny i Elementor. Wizualny kreator posiada dodatkowe elementy, które pomogą zmodyfikować wygląd templatki za pomocą techniki „Przyciągnij i Upuść”.

Motyw zawiera rozwijane menu, galerię, projekty i usługi, newsletter i popup, formularz kontaktowy itd. Templatka także wspiera Yoast SEO, WooCommerce, MailChimp itd. Kod motywu został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego nie musicie ręcznie dostosowywać kod do wymagań Google.

Szczegóły | Demo

PlainDeco

Ten motyw pasuje do biur projektowych. On ma ciekawy design, który został wykonany w jasnych kolorach. Główny nacisk w nim został zrobiony na duże obrazy i typografie. Też warto wyróżnić duże obrazy i typografie. Przy tym strona nie jest przeciążona elementami graficznymi i skryptami, dlatego będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.

Motyw PlainDeco posiada MegaMenu, galerię, projekty i usługi, opcje mediów społecznościowych itd. Możliwości Elementora zostały rozszerzone za pomocą wtyczek JetElements, JetBlocks, JetBlog, JetThemeCore, JetTricks oraz JetTabs. Motyw także wspiera popularne rozszerzenia z repozytorium WordPress. On ma czysty kod i jest przyjazny SEO.

Szczegóły | Demo

Solutini

Za pomocą tego motywu możecie Państwo stworzyć profesjonalną stronę dla różnych firm. Templatka posiada 7 układów strony domowej, gotowe układy dla podstron i elementów witryny. Oprócz tego możecie skorzystać z różnych wtyczek i widgetów do prezentacji produktów i usług na stronie. A jeśli wyniknie potrzeba dodać nowe opcje, można skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

Templatka zawiera rozwijane menu, suwak, galerię, projekty i usługi, opcje mediów społecznościowych, formularz kontaktowy itd. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Do zalet templatki można odnieść czysty kod, responsywność i kompatybilność z przeglądarkami internetowymi. Dlatego storna będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.

Szczegóły | Demo

Smixor

I ostatni motyw na tej liście – Smixor. On pasuje do tworzenia strony agencji marketingowej. Chociaż templatkę łatwo dostosować do innych tematów niszowych. Pomogą w tym dodatkowe układy elementów witryny, rozszerzone opcje personalizacji oraz Elementor. Dodatkowo możliwości Elementora zostały rozszerzone wtyczkami Jet, co pozwala tworzyć jeszcze bardziej unikatowe projekty stron.

Ten motyw posiada wszystkie niezbędne rozszerzenia do tworzenia profesjonalnych stron. Do użytku dostępne są rozwijane menu, suwak, manager produktów, galeria, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka wspiera WPML, Yoast SEO, WooCommerce i inne popularne wtyczki dla WordPress.

Szczegóły | Demo

Dodaj komentarz

E-mail nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

*